Pánské tretry kompatibilní s SPD a určené do náročného technického terénu.
Gumová podrážka Ultread GE speciálně optimalizovaná pro potřeby enduro disciplíny nabízí vylepšenou přilnavost k povrchu, zejména pak ve vlhkých podmínkách.
Příprava pro kufry nášlapných pedálů SPD je umístěna tak, aby při chůzi docházelo k minimálnímu kontaktu kufrů s povrchem. Dráha je navíc prodloužená pro hladké spojení s pedály.
Mezipodešev s unikátní strukturou Torbal 2.0 umožňuje ohyb kotníku pro maximální pohodlí a kontrolu kola.
Nylonová mezipodešev přináší maximální přenos síly do pedálů a stabilitu mimo sedlo.
Zvednutá špička poskytuje při chůzi pro prsty dostatečný prostor a stabilitu.
Kombinace tkaniček a přezky zajišťuje precizní nastavení a efektivní přenos síly při agresivním šlapání na technickém trailu.
Číslování velikosti: pokud jste měli model ME, prosím, volte o jednu až dvě velikosti níže, pokud přecházíte z modelu AM, volte stejnou velikost.
Shimano tretry doporučujeme kupovat o půl čísla až o číslo větší, než je Vaše běžná velikost.
Pro extra pohodlí je tretra vystlána po celé své délce EVA výstelkou.
Se stahovací tkaničkou lze snadno a rychle přizpůsobit velikost.
Shimano tretry doporučujeme kupovat o půl čísla až o číslo větší, než je Vaše běžná velikost.
Mesh
Mesh je bariérový materiál, který se vyrábí ze spojených pramenů. Tyto prameny mohou být vytvořeny z vláken, z kovu nebo jakéhokoli pružného materiálu. Spojená vlákna pletiva vytvářejí síťovinu, která má mnoho různých použití a aplikací. Síťovaná tkanina může být vysoce odolná, pevná a flexibilní. Jsou známé a běžně používané v případech, kde kapalina, vzduch a jemné částice potřebují propustnost.